top of page
Zoeken

Ontdek de Auberge du Château de Leignon

Bijgewerkt op: 22 jan.


leignon-auberge-brasserie-restaurant-bieres-plats-isabelle-arpin-gastronomique-terrasse-taverne-cuisine-cheffe-brasseur-ciney-wallonie-horeca


Bent u op zoek naar een uitzonderlijke culinaire ervaring in de regio Leignon, Ciney? Zoek niet verder! De Auberge du Château de Leignon, een gloednieuw restaurant onder leiding van de beroemde chef-kok Isabelle Arpin, opent haar deuren voor een onvergetelijk feestmaal.


Isabelle Arpin, een ware meesteres van smaken, zet zich gepassioneerd in om uitsluitend zorgvuldig geselecteerde seizoensproducten te gebruiken, waardoor ze een lokale en authentieke keuken creëert. Elk gerecht is een viering van de geneugten die de natuur elk seizoen biedt, en biedt zo een culinaire ervaring die met de seizoenen verandert.


De Auberge du Château de Leignon verwelkomt u in een warme setting, waar authenticiteit zich vermengt met creativiteit. Ons team van getalenteerde koks, onder leiding van Isabelle Arpin, biedt u een onvergetelijke smaakreis. Elk gerecht wordt zorgvuldig bereid om uw smaakpapillen te verwonderen en u een symfonie van smaken te laten ontdekken.


Ons menu zet uitmuntende gerechten in de schijnwerpers, met nadruk op de hoogste kwaliteit lokale producten. Mis ook onze zes unieke biercreaties niet, met passie gebrouwen in de Brasserie du Château de Leignon. Of u nu een bierliefhebber bent of een fijnproever, de Herberg van het Kasteel van Leignon belooft een perfecte harmonie tussen verfijnde gastronomie en brouwmeesterschap.


De Auberge du Château de Leignon biedt een warme sfeer en betoverend kader, ideaal voor familiediners, uitstapjes met vrienden of speciale gelegenheden. Van woensdag tot en met zondag kijken we ernaar uit om het genot van gastronomie met u te delen in een vriendelijke en gastvrije ambiance.


📅 OPENINGSTIJDEN & DAGEN:

· Woensdag tot en met zaterdag: 12.00 - 14.30 uur | 19.00 - 22.30 uur

·  Zondag: 12.00 - 15.00 uur


📌 VOOR RESERVERINGEN:

·         📞 +32 471 79 32 09

·         💻 www.leignon.com


Kom bij ons onvergetelijke momenten delen en laat u meeslepen door de culinaire magie van de Auberge du Château de Leignon. Reserveer nu uw tafel en laat ons team u leiden door een feestmaal van lekkernijen, waar elke hap een verhaal vertelt van passie en authenticiteit. 🌟🍷🍴


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page